بند کشی

پودر بندکشی مپی ایتالیا KeraColor

1311-keracolor-ff9624ab7179c562e49128ff01007028e9

ویژگی های استفاده از keracolor استفاده از پودر بندکشی  keracolor در بندکشی قطعات مختلف ساختمانی از مزایای زیر برخوردار است: - این پودر کاملاً ضد آب است - دارای ثبات و یکنواختی رنگ می‌باشد - دارای کیفیت و تنوع زیادی در رنگ می‌باشد - خطای انسانی را در اختلاط مواد سنتی از بین می‌برد - ضد شوره می‌باشد - پایه سیمان ... ادامه مطلب »

پودر بندکشی ویترا ترکیه (vitra-Original)

resim_buyuk52c2cc900cc2e

شرح:   پودر بندکشی آنتی باکتریال ویترا آماده به مصرفی است بر پایه ی مواد معدنی و پلیمری تولید شرکت هنکل آلمان  که پس از اختلاط با مقدار مشخصی آب ملاتی را تشکیل میدهد که جهت بند کشی درزهای سرامیک ویا کاشی کاربرد دارد این محصول با استاندارد ASTM C1193 مطابقت دارد. حصوصیت و مزایا: ۱- واتر پروف بوده ودر برابر ... ادامه مطلب »

پودر بندکشی هنکل آلمان henkel-Original) CE33)

IMG_0621

شرح:   پودر بندکشی آنتی باکتریال CE33 آماده به مصرفی است بر پایه ی مواد معدنی و پلیمری تولید شرکت هنکل آلمان  که پس از اختلاط با مقدار مشخصی آب ملاتی را تشکیل میدهد که جهت بند کشی درزهای سرامیک ویا کاشی کاربرد دارد این محصول با استاندارد ASTM C1193 مطابقت دارد. حصوصیت و مزایا: ۱- واتر پروف بوده ودر برابر ... ادامه مطلب »

پودر بندکشی (خارجی) proser ترکیه

proser

شرح:   پودر بندکشی آنتی باکتریال پروسر آماده به مصرفی است بر پایه ی مواد معدنی و پلیمری تولید شرکت هنکل آلمان  که پس از اختلاط با مقدار مشخصی آب ملاتی را تشکیل میدهد که جهت بند کشی درزهای سرامیک ویا کاشی کاربرد دارد این محصول با استاندارد ASTM C1193 مطابقت دارد. حصوصیت و مزایا: ۱- واتر پروف بوده ودر ... ادامه مطلب »

پودربندکشی (خارجی) PROSER ترکیه

proser derz

نام محصول : PROSER مدل محصول : بندکشی  ۲۰kg کشور سازنده : ترکیه   پودر بندکشی پروسر ترکیه یکی از بهترین پودر های بندکشی موجود در ایران است این محصول کاملا ضد آب و ضد جرم است و تغییر رنگ نمی دهد و در رنگ های مختلف می باشد . برای اطلاع از جزئیات بیشتر درباره این محصول میتوانید با شماره شرکت در ... ادامه مطلب »

مارا در کانال دنبال کنید